Кам'янський еколого-економічний ліцей Кам'янської районної ради Черкаської області

ІІ етап конкурсу науково-дослідницьких робіт Малої академії наук України 2013-2014 навчального року

 

Секція

Базова дисципліна

Учні

Наукові керівники

Клас

Місце

Світова література

Українська мова та література

Войцехівська Дарина Юріївна

Римар Л.Я.

Соколова Г.П.

11

3

Літературна творчість

Українська мова та література

Голобородий Сергій Віталійович

Соколова Г.П.

11

2

Українська мова

Українська мова та література

Василенко Тетяна Сергіївна

Юрченко Н.В.

Соколова Г.П.

11

2

Російська мова

Російська мова

Гуренко Дар’я Сергіївна

Гуренко Н.К.

9

3

Філософія

Історія України

Войцехівська Дарина Юріївна

Шамрай О.Г.

Безверха Т.М.

11

3

Соціологія

Історія України

Гуренко Дар’я Сергіївна

Скорик Я.М.

Безверха Т.М.

9

3

Історія України

Історія України

Осінська Наталія Юріївна

Шамрай О.Г.

Безверха Т.М.

9

3

Історичне краєзнавство

Історія України

Литвин Катерина Сергіївна

Шамрай О.Г.

Безверха Т.М.

9

3

Етнологія

Історія України

Онопа Валерія Василівна

Шамрай О.Г.

Безверха Т.М.

10

1

Географія та ландшафтознавство

Географія

Сумленна Наталія Миколаївна

Войцехівська Є.В.

10

3

Технологічні процеси та перспективні технології

Математика

Морозов Олександр Сергійович

 

Єрмоленко В.О.

Зайцева Л.І.

11

1

Електроніка та приладобудування

Математика

Дорошко Віталій Романович

Олефіренко Н.М.

Чумаченко В.С.

9

3

Інформаційно-телекомунікаційні системи та технології

Математика

 

Василенко Тетяна Сергіївна

Чумаченко О.А.

Зайцева Л.І.

11

2

Інформаційно-телекомунікаційні системи та технології

Математика

 

Лисенко Юлія Віталіївна

 

Чумаченко О.А.

Чумаченко В.С.

10

3

Інформаційно-телекомунікаційні системи та технології

Математика

 

Коверник Сергій Вікторович

 

Чумаченко О.А.

Зайцева Л.І.

11

3

 

Комп’ютерні системи та мережі

Математика

 

Юрченко Марина Миколаївна

Чумаченко О.А.

Чумаченко В.С.

9

3

Безпека інформаційних та телекомунікаційних систем

Математика

 

Коверник Сергій Вікторович

 

Чумаченко О.А.

Зайцева Л.І.

11

1

Internet-технології та WEB дизайн

Математика

 

Лисенко Юлія Віталіївна

 

Чумаченко О.А.

Чумаченко В.С.

10

2

 

Internet-технології та WEB дизайн

Математика

 

Конверцев Максим Аркадійович

Чумаченко О.А.

Чумаченко В.С.

9

3

Мультимедійні системи, навчальні та ігрові програми

Математика

Погорілий Сергій Андрійович

 

Чумаченко О.А.

Чумаченко В.С.

9

3

Мультимедійні системи, навчальні та ігрові програми

Математика

Ткаченко Максим Вячеславович

Чумаченко О.А.

Чумаченко В.С.

9

3

Економічна теорія та історія економічної думки

Математика

 Осінська Наталія Юріївна

Гетьман Л.І.

Чумаченко В.С.

9

2

Мікроекономіка та макроекономіка

Математика

Морозов Олександр Сергійович

Гетьман Л.І.

Зайцева Л.І.

11

1

Медицина

Хімія

Сторчак Юлія Вікторівна

Мельник І.В.

9

2

Екологія

Хімія

Дрофа Анна Тарасівна

Мельник І.В.

10

3

Охорона довкілля та раціональне природокористування

Хімія

Ємець Денис Вадимович

Мельник І.В.

 

11

1

 Агрономія

Біологія

Голобородий Сергій Віталійович

Ювшин Л.В.

11

1

Лісознавство

Біологія

Онопа Валерія Василівна

Забой О.О.

10

2

 

http://kamelia.edukit.ck.ua/