Кам'янський еколого-економічний ліцей Кам'янської районної ради Черкаської області

 

40 переможців І етапу конкурсу науково-дослідницьких робіт Малої академії наук України

представлятимуть ліцей на обласному етапі 2013-2014 навчального року

 

Секція

Базова дисципліна

Учні, класи

Наукові керівники

Світова література

Українська мова та література

Войцехівська Дарина Юріївна, 11-А

Римар Л.Я.

Соколова Г.П.

Російська література

Світова література

Назаренко Оксана Сергіївна, 9-А

Гуренко Н.К.

Літературна творчість

Українська мова та література

Голобородий Сергій Віталійович, 11-А

Соколова Г.П.

Українська мова

Українська мова та література

Василенко Тетяна Сергіївна, 11-Б

Юрченко Н.В.

Соколова Г.П.

Російська мова

Російська мова

Гуренко Даря Сергіївна, 9-Б

Гуренко Н.К.

Філософія

Історія України

Войцехівська Дарина Юріївна, 11-А

Шамрай О.Г.

Безверха Т.М.

Соціологія

Історія України

Гуренко Даря Сергіївна, 9-Б

Скорик Я.М.

Безверха Т.М.

Теологія, релігієзнавство та історія релігії

Історія України

Чернишенко Діана Володимирівна, 9-Б

Шамрай О.Г.

Безверха Т.М.

Педагогіка

Українська мова та література

Каданова Валерія Миколаївна, 11-Б

 

Іванченко Вікторія Віталіївна, 10-Б

Шаблій О. М.

Соколова Г.П.

Шаблій О. М.

Соколова Г.П.

Історія України

Історія України

Осінська Наталія Юріївна, 9-Б

Шамрай О.Г.

Безверха Т.М.

Історичне краєзнавство

Історія України

Литвин Катерина Сергіївна, 9-Б

Шамрай О.Г.

Безверха Т.М.

Етнологія

Історія України

Онопа Валерія Василівна, 10-А

Шамрай О.Г.

Безверха Т.М.

Географія та ландшафтознавство

Географія

Сумленна Наталія Миколаївна, 10-А

Войцехівська Є.В.

Технологічні процеси та перспективні технології

Математика

Морозов Олександр Сергійович, 11

 

Єрмоленко В.О.

Зайцева Л.І.

Електроніка та приладобудування

Математика

Дорошко Віталій Романович, 9-Б

Олефіренко Н.М.

Чумаченко В.С.

Інформаційно-телекомунікаційні системи та технології

Математика

 

Лисенко Юлія Віталіївна, 10-Б

 

Коверник Сергій Вікторович, 11-Б

 

Василенко Тетяна Сергіївна, 11-Б

Чумаченко О.А.

Чумаченко В.С.

Чумаченко О.А.

Зайцева Л.І.

Чумаченко О.А.

Зайцева Л.І.

Комп’ютерні системи та мережі

Математика

 

Юрченко Марина Миколаївна, 9-Б

Чумаченко О.А.

Чумаченко В.С.

Безпека інформаційних та телекомунікаційних систем

Математика

 

Коверник Сергій Вікторович, 11-Б

 

Чумаченко О.А.

Зайцева Л.І.

Internet-технології та WEB дизайн

Математика

 

Лисенко Юлія Віталіївна, 10-Б

 

Конверцев Максим Аркадійович, 9-Б

Чумаченко О.А.

Чумаченко В.С.

Чумаченко О.А.

Чумаченко В.С.

Мультимедійні системи, навчальні та ігрові програми

Математика

Погорілий Сергій Андрійович, 9-Б

 

Ткаченко Максим Вячеславович, 9-Б

Чумаченко О.А.

Чумаченко В.С.

Чумаченко О.А.

Чумаченко В.С.

Прикладна математика

Математика

Джулай Анастасія Олександрівна, 9-Б

Чумаченко В.С.

Експериментальна фізика

Фізика

Осінська Наталія Юріївна, 9-Б

Бойко Н.Ю.

Економічна теорія та історія економічної думки

Математика

Каданова Валерія Миколаївна, 11-Б

 

Осінська Наталія Юріївна, 9-Б

Гетьман Л.І.

Зайцева Л.І.

Гетьман Л.І.

Чумаченко В.С.

Мікроекономіка та макроекономіка

Математика

Морозов Олександр Сергійович, 11-Б

 

Лисенко Юлія Віталіївна, 10-Б

 

Онопа Валерія Василівна, 10-Б

Гетьман Л.І.

Зайцева Л.І.

Гетьман Л.І.

Чумаченко В.С.

Гетьман Л.І.

Чумаченко В.С.

Фінанси, грошовий обіг і кредит

Математика

Салогуб Оксана Володимирівна, 9-Б

Гетьман Л.І.

Чумаченко В.С.

Медицина

Хімія

Сторчак Юлія Вікторівна, 9-А

Мельник І.В.

Валеологія

Біологія

Бичок Ольга Петрівна, 9-А

Забой О.О.

Психологія

Біологія

Литвиненко Анна Сергіївна, 9-Б

Шаблій О. М.

Сірченко Т.П.

Екологія

Хімія

Дрофа Анна Тарасівна, 10-А

Мельник І.В.

Охорона довкілля та раціональне природокористування

Хімія

Ємець Денис Вадимович, 11-А

 

Мельник І.В.

 

 Агрономія

Біологія

Голобородий Сергій Віталійович, 11-А

Ювшин Л.В.

Лісознавство

Біологія

Онопа Валерія Василівна, 10-Б

Забой О.О.

 

http://kamelia.edukit.ck.ua/