Інтерактивні тести: перша атестація дев'ятикласників

тест

Анотація сайту

Дана науково-дослідницька робота Малої Академії Наук України містить у собі розробку сайту, який присвячений практиці створення тестів за допомогою JavaScript. Сайт створений за допомогою мови розмітки гіпертексту HTML і таблиць каскадних стилів CSS, інтерактивні тести реалізовані мовою програмування JavaScript.

Цей проект ставить своєю метою створення і популяризацію тестів з використанням мови програмування JavaScript, об'єктної моделі документа DOM і таблиць каскадних стилів CSS – це інтерактивні тести для самоперевірки знань дев'ятикласників.

У дизайні сайту за допомогою CSS вдало використані відтінки синього і білого кольорів. Актуальність, теоретичне і практичне значення роботи не викликають сумнівів. Адже завдання пов'язані з удосконаленням навчального процесу, завжди були та будуть актуальні і матимуть важливе теоретичне практичне значення.

При тестуванні браузерами Internet Explorer, Opera, Google Chrome та FireFox відмінностей в роботі сайту практично не було.

Сайт розміщено на безкоштовному україномовних користувачів Інтернет. Тести, розміщені на сайті відповідають темам програм навчальних предметів 9 класу. Хостинг надає доступ до необхідної інформації користувачам 24 години на добу.

Сайт буде корисним як для працівників освітньої галузі так і для учнів 9 класів ліцеїв, гімназій і шкіл України.

Роботу виконав: Волошин Богдан Олександрович, учень 9 класу Кам’янського еколого-економічного ліцею Кам’янської районної ради Черкаської області.