Математика

Помилка

Ваш браузер в полній мірі не підтримує технології динамічного HTML. Напевне, ви відключили JavaScript або використовуєте застарілу версію браузера, що не підтримує DOM і/або CSS2. Дуже прикро, але цей тест не буде коректно працювати у вашому браузері.

1. Батько втричі старше від сина. Через 6 років сума років батька і сина дорівнюватиме 68. Скільки років синові зараз?

2. Дві сторони трикутника дорівнюють 10 см і 12 см, а кут між ними 30 градусів. Чому дорівнює площа трикутника?

3. Сума цифр двоцифрового числа дорівнює 8. Якщо цифри числа поміняти місцями, то одержимо число, яке менше від даного на 18. Що це за число?

4. Точка О - центр кола, описаного навколо рівностороннього трикутника АВС, сторона трикутника дорівнює 4 корінь з 3 см. Чому дорівнює радіус кола?

5. На черевики знижили ціну на 10%, а потім ще на 20%. Після двох знижень цін вони стали коштувати 90 грн. Яка була початкову ціну черевичків?

6. У прямокутному трикутнику з гострим кутом 30 градусів гіпотенуза дорівнює 6 см. Чому дорівнюють катети трикутника

7. Змішали 30%-й і 40%-й розчин сульфатної кислоти й одержали 200 л 34%-го розчину. Скільки літрів кожного з розчинів використали?

8. Чому дорівнюють кути ромба, діагоналі якого дорівнюють 4 і 4 корінь з 3

9. Дві селянки принесли на базар 100 яєць: одна більше ніж інша; продаючи їх за різною ціною, обидві селянки вторгували однакові суми. Тоді перша сказала другій: "Якби в мене були твої яйця, я вторгувала б за них 15 крейцерів". Друга відповіла: "А якби твої яйця були в мене, я вторгувала б за них 20/3 крейцера". Скільки яєць було в кожної селянки?

10. Чому дорівнює найбільна висота і радіус описаного кола для трикутника зі сторононами 16, 25 і 39 см?

11. Знайдіть x, якщо 7x - 2 = 4(4x+1) - 5(3x-6)

12. Опуклий многокутник, у якому всі сторони й усі кути рівні називається...